O firmie

DEK-RA Sp. z o.o. działa w Polsce na rynku zaopatrzenia w artykuły służące do dekoracji okien od 1997 roku i ma znaczną liczbą lojalnych Klientów.

Firma jest hurtownią specjalistyczną o zróżnicowanej ofercie, która stale dostosowuje się do zmieniających się potrzeb podmiotów działających w sferze usług dekoracji okien i wnętrz.

DEK-RA jest bezpośrednim importerem od producentów.

Szybkie dostawy towaru są atutem firmy DEK-RA.
Stale rozwija się sprzedaż wysyłkowa.

Oprócz śledzenia ogólnych trendów, nasza spółka spełnia także indywidualne zapotrzebowania firm z tego sektora i poszukuje konkretnych, lepszych rozwiązań dostępnych na rynkach innych krajów.

Oferta zawiera systemy, akcesoria i tkaniny do realizacji klasycznych rozwiązań, ale to innowacje w dekoracji okien są głównym motorem szybkiego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że innowacje przyciągają Klientów.

W zakresie tkanin dekoracyjnych firma stawia na unikalność wzornictwa i jakość, które zaspokoją najbardziej wysublimowany gust Klienta.

Służymy praktyczną informacją i zapraszamy do naszej wzorcowni na cieszące się powodzeniem bezpłatne szkolenia z zakresu praktycznych zastosowań oferowanych innowacji w dekoracji okien.

Zapraszamy do wzajemnie korzystnej współpracy.